کارنامه متوسطه دو  
جلسه ارائه کارنمای مهر و جلسه مخاطب شناسی متوسطه یک امروز سه شنبه مورخ ۹۷/۰۸/۱5 با حضور اولیای محترم و دبیران گرامی ، حضور معاونین بزرگوار مجتمع ، مدیریت عزیز و مشاور و مسئول محترم پایه های متوسطه دو برگزار گردید.
در این جلسه اولیای گرامی پس از دریافت کارنامه با دبیران مربوطه دختران گلمان ملاقات و با آنها صحبت نمودند.
 
 
   
  کارنامه متوسطه یک  
جلسه ارائه کارنمای مهر و جلسه مخاطب شناسی متوسطه یک امروز سه شنبه مورخ ۹۷/۰۸/۱4 با حضور اولیای محترم و دبیران گرامی ، حضور معاونین بزرگوار مجتمع ، مدیریت عزیز و مشاور و مسئول محترم پایه های متوسطه دو برگزار گردید.
در این جلسه اولیای گرامی پس از دریافت کارنامه با دبیران مربوطه دختران گلمان ملاقات و با آنها صحبت نمودند.
همچنین در این روز صهبای صفا علاوه بر اینکه میزبان مادران و پدران بزرگوار بود که در
جلسه ی ارائه کارنامه ی مهر حضور یافتند ، مدیریت فرهیخته و محترم‌مجتمع سرکار خانم‌منتظری در مورد نکات اخلاقی پیرامون دختران سخنانی را بیان نمودند ؛ و سپس معاونت محترم آموزشی سرکار خانم مجیدی نکاتی پیرامون کارنامه ماه مهر و جلسه مخاطب شناسی دبیران گرانقدر و کادر مجتمع را ارئه نمودند.
 
 
 
 
 
   
  کارنامه پایه دوازدهم  
۹۷/۰۸/۱۳
ارائه کارنامه تابستان پایه دوازدهم و برگزاری جلسه با حضور اولیای گرامی ،مدیریت محترم ،معاونین بزرگوار ،دکتر سلطانی و مشاور گرانقدر جناب آقای قطبی در مجتمع آموزشی صهبای صفا صورت پذیرفت.
دراین روز ابتدا اولیای گرامی پکیج کارنامه بهمراه موارد آموزشی و پیشرفت دانش آموزان از تابستان تا کنون را دریافت نمودند و پس از آن جلسه با قرائت قرآن و پخش سرود ملی آغاز گردید و مدیریت محترم سخنانی را بیان فرمودند و در ادامه جلسه مشاور بزرگوار با حضار بیانات مفیدی را بیان نمودند.
پایان جلسه با سخنرانی جناب آقای دکتر سلطانی ریاست محترم موسسه فرهنگی آموزشی شهید محلاتی انجام گردید.
 
 
 
   
  کارنامه متوسطه یک  
 
در بعد از ظهر امروز يكشنبه مورخ ٩٧/١١/٧ از ساعت ١٥:٣٠ الى ١٧:٣٠ جلسه دانش افزايى پدران گرامى دانش آموزان دوره متوسطه اول با موضوع " قهرمان زندگى من" در قالب سبك زندگى اسلامى به مناسبت ارائه و دريافت كارنامه نوبت اول برگزار گرديد؛ كه با هم مروری بر اين جلسه خواهيم داشت.
اين جلسه با هماهنگى و برنامه ريزى دقيق و جامع از پيش تعيين شده توسط كادر آموزشى ، اجرايى و سرپرستى معاونت محترم آموزشى و در رأس آن مديريت محترم برگزار گرديد.
دانش آموزان مجرب وظيفه انتظامات اين برنامه را جهت هدايت و راهنمايى اولياى گرامى به ويژه پدران عزيز ، بر عهده گرفتند.
در ابتدا مهمانان پس از امضاى فرم حضور و غياب و پذيرايى شدن توسط انتظامات و ميل نمودن آن در محل برگزارى جلسه مستقر شدند . جلسه توسط مجرى مجرب و محترم برنامه خانم شاه حسينى آغاز گرديد و مهمانان پس از اداى احترام به پرچم مقدس كشور و خواندن سرود جمهورى اسلامى توجه خود را به ادامه برنامه جلب نمودند.
در اين بين سركار خانم منتظرى مديريت عزيز و بزرگوار مجتمع به دعوت مجرى محترم ،ضمن خير مقدم به مهمانان برنامه خصوصا پدران گرامى در ارتباط با اهميت آموزش و تربيت و پيشبرد آن ، همگام و هم سو با هم چند كلامى ايراد فرمودند.
در ادامه دانش آموزان هنرمند و خوش ذوق پايه هفتم با اجراى پيراميد پيرامون ايام معظم فاطميه ، ارادت خود را به بانوى بزرگ اسلام ، مادر خوبيها حضرت زهرا(س) عرضه نمودند و مهمانان عزيز را به فيض رساندند.
برنامه به بخش اصلى خود رسيد و جلسه دانش افزايى با سخنرانى حجت الاسلام جناب آقاى قاسمى در ارتباط با موضوع "قهرمان زندگى من "در قالب سبك زندگى اسلامى كه ويژه پدران بزرگوار ما بود ، رسما آغاز گرديد و از نكات ارزشمند ايشان بهره مند شديم.
از حضور ايشان و همراهان گرامى شان صميمانه سپاسگزاريم.:pray:
 
اين برنامه به مناسبت ارائه كارنامه نوبت اول سال تحصيلى، برنامه ريزى شد و هدف پس از اتمام اين جلسه ، ارائه كارنامه آموزشى، مشاوره، انضباطى، پژوهش و تربيتى در قالب "كارنماى نوبت اول "بود كه توسط مشاورين پايه هفتم، هشتم، نهم/ معاون محترم انضباطى متوسطه يك/ معاون محترم پژوهشى مجتمع/ معاون محترم تربيتى متوسطه يك و زحمات مستمر واحد انفورماتيك و در واقع معاون محترم فناورى در مجموع به سرپرستى و هدايت دلسوزانه معاون محترم آموزشى مجتمع ، سر كار خانم مجيدى تهيه و تنظيم گرديد.
:white_check_mark: در اين بين سه برد آموزشى از عملكرد سه ماهه اول سال تحصيلى مشاورين پايه توسط مسئولين پايه تهيه و به نمايش گذاشته شد.
:white_check_mark: بنرى به پاس تقدير از دانش آموزان تلاشگر تهيه گرديد و از پيشرف تحصيلى آنان قدردانى شد.
و محلى جداگانه جهت ارائه كارنامه هر مسئول پايه تعبيه گرديد تا اولياى گرامى جهت دريافت آن، مراجعه فرمايند.
خدا را شاكريم :pray::skin-tone-2::pray::skin-tone-2::pray::skin-tone-2:
بار ديگر توانستيم با برگزارى چنين جلساتى با اولياى گرامى ، گرد هم آييم و ضمن تعامل و همدلى با شما عزيزان همگام و هم سو با نظام تربيتى اسلامى و آموزشى صحيح به هدف عالى كه همانا رسيدن به مدرسه و حيات طيبه است ، با توكل بر خداوند متعال، دست يابيم.
تشكر و قدردانى مديريت محترم مجتمع سر كار خانم منتظرى را بابت حضور به موقع و با شكوه آن دسته از پدران و مادران عزيز كه با وجود مشغله كارى قبول زحمت فرمودند و در اين مراسم شركت فرمودند، پذيرا باشيد.
:hibiscus:به اميد برپايى جلسات مفيد و مستمر در امر آموزش و تربيت به مدد حضور و تعامل شما سروران گرامى
:hibiscus:
 

:bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet:
 
   
نقشه سایت